sport5.jpg

Αρ. Πρ. :   42

Λάρισα 22 - 12 - 2018

ΘΕΜΑ: Ευχαριστήρια επιστολή

Παρακαλούμε να δεχθείτε τις θερμές ευχαριστίες μας για την ευγενική και πολύτιμη προσφορά σας, τις μέρες των εορτών των Χριστουγέννων στο Δίκτυο Αλληλεγγύης των Ενεργών Πολιτών Λάρισας.
           Στη δύσκολη οικονομική συγκυρία που διανύουμε η προσπάθεια που καταβάλλουμε για την υποστήριξη των οικονομικά αδύναμων συμπολιτών μας  βρήκε εσάς, αποδέκτες και αρωγούς ευαισθητοποιημένους στην αλληλεγγύη.

Οι ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΛΑΡΙΣΑΣ και οι ωφελούμενοι σας ευχαριστούμε και σας ευχόμαστε υγεία και προκοπή και το 2019!!!

Για τους Ενεργούς Πολίτες Λάρισας

Ο Πρόεδρος                                    Ο Υπεύθυνος του Δωρητηρίου Τροφίμων

ΝΤΑΛΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                          ΚΕΔΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ