giorti18.jpg

Τηλέφωνο   : 2410237287

Fax             : 2411103192

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Αγαπητοί γονείς , μαθήτριες και μαθητές του σχολείου μας , καλή σχολική χρονιά. Σας ενημερώνω ότι την Δευτέρα 14 Σεπτεμβρίου 2020 θα πραγματοποιηθεί ο καθιερωμένος αγιασμός στο σχολείο μας για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς. Οι  μαθητές θα προσέλθουν στο σχολείο  έχοντας μαζί τους τη μάσκα τους, από 10:30-10:45. Οι τάξεις Α,Β,Γ  από την είσοδο της οδού  Πλούτωνος και οι τάξεις Δ,Ε,ΣΤ από την είσοδο της Ηρώων Πολυτεχνείου.  Όλοι θα αποχωρήσουν με τον ίδιο τρόπο στις 12:00. Δεν θα επιτραπεί η είσοδος σε γονείς , εκτός από έναν γονέα ή κηδεμόνα, που θα συνοδεύει το παιδί της Α΄τάξης  και με την χρήση μάσκας σε όλους τους χώρους του σχολείου. Δεν θα δοθούν βιβλία, γι?αυτό  τα παιδιά να έρθουν στο σχολείο χωρίς τσάντες.  Για την λειτουργία των επόμενων ημερών θα  σας ενημερώσουμε  με λεπτομερείς οδηγίες. Σας παρακαλώ όλους να βοηθήσετε στην ομαλή λειτουργία του σχολείου μας και σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την κατανόηση και την συνεργασία. Καλή σχολική χρονιά .

0 ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ

ΣΧΟΛΕΙΟΥ