project2.jpg

1ο Βραβείο σε διαγωνισμό PDF Εκτύπωση E-mail
Παρασκευή, 15 Απρίλιος 2022 05:27

Το σχολείο μας συμμετείχε στον 11ο Καλλιτεχνικό Διαγωνισμό με θέμα "Η ΓΗ το σπίτι μας... Όλοι μαζί, Φροντίζουμε, αλλάζουμε...." . Τον διαγωνισμό διοργάνωσαν τα Γραφεία Σχολικών Δραστηριοτήτων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε. Λάρισας σε συνεργασία με το Κέντρο Πρόληψης των Εξαρτήσεων και Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας Π.Ε. Λάρισας - ΟΚΑΝΑ.

Η μαθήτρια της ΣΤ τάξης του σχολείου μας Βάνη Αικατερίνη, απέσπασε το 1ο βραβείο και βραβεύτηκε την 14/04/2022 σε ειδική τελετή που διοργάνωθηκε στα γραφεία του ΟΚΑΝΑ.

Το έργο της Βάνης Αικατερίνης αλλά και φωτογραφίες από την τελετή φαίνονται παρακάτω:

39dimotikolarisas img_8554

vravio okana